czwartek, 14 stycznia 2016

BOOK TOUR z książką "Żar prawdy" Emilii Kubaszak

Book Tour to inaczej mówiąc wędrówka książki. Książka wędruje do blogera, który po przeczytaniu publikuje jej recenzję, a następnie przesyła kolejnej osobie. Każdy z uczestników zostawia w niej ślad przede wszystkim poprzez podpisanie się na pierwszej stronie. Ostatni z blogerów wysyła powieść autorce czym kończy całą akcję.


Book Tour Żaru prawdy Emilii Kubaszak, w którym biorę udział zorganizowany został przez Klaudię z bloga Nowe Horyzonty. Już niebawem możecie spodziewać się mojej recenzji, a póki co zapraszam do przyłączenia się do zabawy.


Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które posiadają swoje miejsce w sieci, gdzie publikują recenzje.

Regulamin:
1. Bloger, który otrzyma książkę wpisuje swoje imię, nick bądź adres bloga na tytułowej stronie, robiąc przy tym miejsce dla kolejnych blogerów.
2. Każdy bloger, który otrzyma książkę ma 7 dni na to, aby umieścić recenzję wraz ze zdjęciem książki na blogu i przesłać powieść kolejnej osobie. Oczywiście mile widziane szybsze czytanie i przesyłanie książki.
3. Książka powinna zostać wysłana listem poleconym ekonomicznym, tak aby można było monitorować przesyłkę.
5. Chętni recenzenci proszeni są o zgłaszanie się w komentarzu lub drogą mailową (kociara.mojepasje@interia.pl) koniecznie podając link do swojej strony.

12 komentarzy:

 1. Z wielką chęcią bym się zgłosiła, ale tydzień na przeczytanie i zrecenzowanie książki to trochę mało...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka posiada 312 stron, do tego dużą czcionkę :) Szybko się czyta.

   Usuń
  2. Mówisz? No to myślę, że mogłabym wziąć udział, jeśli nie będzie problemem z delikatną obsuwą z recenzją. :D

   Usuń
  3. Muszę to przemyśleć i zapytać się autorki, bowiem jeżeli zgodziłabyś się na akcję, to otrzymałabyś książkę zaraz od Kociary, mniej więcej za tydzień. Być może uda mi się wytargować kilka dni zwłoki na recenzję, ale książka musi zostać przeczytana w tydzień i w terminie nadana do kolejnego blogera. Karolina masz już "Żar..."? :)

   Usuń
  4. Nie, jeszcze nie dotarł. Przyjdzie pewnie w poniedziałek :)

   Usuń
  5. Medyk, mam zgodę autorki ;) Jeżeli nadal masz ochotę wziąć udział w zabawie, to otrzymasz książkę od Kociary. Powinnaś ją przeczytać w terminie, czyli masz na to 7 dni i nadać do olejnej osoby, ale na recenzję poczekamy :) Co Ty na to?

   Usuń
  6. Tak, tak, zgadzam się, jeśli nie jest za późno! :)

   Usuń
 2. Sesja niszczy życie, także nie mogę wziąć udziału :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Poczekam na recenzję, na razie nie wiem, czego się spodziewać. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio mam dużo książkowych zaległości do nadrobienia, więc nie wezmę udziału w Book Tour, jednak wszystkim innym życzę udanej zabawy i miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie!
Będzie mi bardzo miło jeśli dasz znać co myślisz o tym poście :)