wtorek, 29 września 2015

Lubimyczytac.pl TAG


Dzisiaj tag, do którego nominowała mnie As Kier. Dziękuję i biorę się do roboty!

Konto na portalu lubimyczytac.pl mam już dosyć długo, ale nie używałam go regularnie dlatego zdarzają się tam małe braki (np.w przeczytanych). Od jakiegoś czasu staram się uzupełniać wszystko na bieżąco, aby nie umknął mi żaden tytuł :) Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na mój profil [klik].
Ostatnio jako przeczytaną oznaczyłam tę książkę, ale przeczytałam ją już ponad rok temu.. Jak wspominałam mam trochę zaległości.
Były to książki, które ostatnio kupiłam. Czyli między innymi:
 
Z moich planów zwykle nic nie wychodzi, więc raczej nie planuje kilka pozycji do przodu. Myślę, że mogą to być (jednak to nic pewnego) Rogi, które już kiedyś zaczęłam czytać, ale było to zaraz po obejrzeniu filmu i za bardzo irytowały mnie liczne niezgodności. Minęło już sporo czasu, nie pamiętam filmu tak dokładnie i chyba już nadszedł ten czas, że mogę spróbować ponownie.
Mam. Miałam ją od samego początku i rosła w zastraszającym tempie. Kiedy urosła przerażającej liczby książek, na które potrzebowałabym przynajmniej trzech dodatkowych mieszkań, skasowałam ją całą. Teraz stworzyłam na nowo, ale są to bardziej przemyślane wybory, a nie wszystkie książki jakie chciałabym przeczytać. 

Najprawdopodobniej będzie to jakaś książka z wspomnianej przed chwilą listy życzeń czyli na przykład  Wszystko się zmieni jeśli wcześniej trafię na stoisko z tanimi książkami.. ;)
Mam kilka. Najnowszy pochodzi z kryminału Noc w bibliotece i pojawił się już na blogu. Najstarszy natomiast to słowa z książki Harry Potter: "Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią...".

J.K.Rowling
Colleen Hoover
Agatha Christie

Tak, ale już się w nich nie udzielam.

4 komentarze:

 1. Postaram się wziąć udział w wyzwaniu ;)
  I dziękuję za nominację :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Cieszę się, że postanowiłaś odpowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam te dwie pozycje o Sherlocku w Biedronce.
  Po taniości :) Co prawda wolę starsze wydania, ale te też wyglądały fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie planuję pozycji do czytania. Biorę to, na co mam ochotę w danej chwili :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie!
Będzie mi bardzo miło jeśli dasz znać co myślisz o tym poście :)