piątek, 26 stycznia 2018

[ZAPOWIEDŹ] Bieg do gwiazd - Dominika Smoleń

Z wielką przyjemnością informuję, że moja rekomendacja pojawi się w najnowszej książce Dominiki Smoleń Bieg do gwiazd. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Szara Godzina. W księgarniach zawita 5 lutego. Mam nadzieję, że zainteresuje Was ten tytuł.


Bieg do gwiazd

Autor: Dominika Smoleń
Wydawnictwo: Szara Godzina
Data premiery: 05.02.2018
Liczba stron: 320
Gatunek: literatura młodzieżowa
Opis z okładki:
Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny? 
Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa? 
Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie, popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci, który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości. Zapragnęła stać się normalną nastolatką, nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami. 
Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Historia, obok której nie można przejść obojętnie.

                                                          Moja rekomendacja:
"Jedna z najlepszych książek, które miałam okazję przeczytać! Bieg do gwiazd to historia świetnie opowiedziana z perspektywy nastolatki chorej na cukrzycę, ale również zgrabnie przemycona wiedza na temat samej choroby. Książka wprost naszpikowana cudownymi cytatami o zakończeniu tak szokującym i wywołującym tyle emocji, że ma się ochotę krzyczeć. Polecam bardzo gorąco!"

Na początku marca na blogu pojawi się recenzja tej nowości wydawniczej. A już teraz zapraszam do przeczytania mojego wywiadu z Dominiką Smoleń :)
Linki:

5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie!
Będzie mi bardzo miło jeśli dasz znać co myślisz o tym poście :)